13 000 let starý satelit „Black Knight“


Již v roce 1954, tři roky před vypuštěním Sputniku, který byl první umělou družicí vyslanou lidmi, byla vydána zpráva, že kolem Země létají dva umělé satelity … tuto informaci NASA brzy stáhla.

Výše uvedené video obsahuje znovupublikované fotografie UFO/satelitu nazvaného Black Knight (Černý rytíř) které v lednu 2013 NASA stáhla z internetu a zničila linky. Ale pozdě, vidělo je už příliš mnoho lidí! Všechny snímky byly prověřeny a jsou to pravé, needitované originály NASA.

UFO/satelit nazvané „Black Knight“ bylo vyfotografováno 3. září 1960, 7 měsíců poté, co bylo poprvé objeveno radarem, sledovací kamerou v Grumanově letecké továrně na Long Islandu. Někdy bylo vidět ze země jako červeně zářící objekt pohybující se po dráze východ-západ, v době, kdy se většina satelitů pohybovala ve směru západ-východ.

Toto UFO/satelit vysílalo signály a bylo monitorováno nejen USA a Sovětským svazem, ale i dalšími zeměmi jako Švédsko a nadšenci amatérského radiovysílání.

Jeden takový radioamatér dekódoval sérii signálů přijatých z UFO/satelitu a oznámil, že je to hvězdné schéma systému dvojhvězdy Epsilon Bootes. Ale tak, jak se jevil ze Země před 13 000 lety!

Byl vytvořen výbor, který měl prozkoumat tento jev UFO/satelitu, ale v tichosti se vypařil z veřejné scény.

O 3 roky později byl vyslán do vesmíru na 22 obletů Země vyslán americký astronaut Gordon Cooper. Během posledního obletu hlásil UFO – viděl před sebou zeleně svítící objekt, který se jakoby blížil k jeho modulu. Cooper to hlásil sledovací stanici Muchea v Austrálii, kde byli schopni na radaru rozpoznat UFO a potvrdili, že se pohybuje na orbitě východ-západ.

Americká obří zpravodajská společnost NBC se o tom dozvěděla, ale bylo jí zakázáno se zeptat Coopera při přistání na UFO. Ale byl vytvořen tlak dotazů, co se tam nahoře dělo, a tak bylo vydáno „oficiální“ vysvětlení – astronaut Gordon Cooper měl údajně halucinace z důvodu velké koncentrace CO2 v modulu …Black Knight i nadále krouží po své oběžně dráze, a to neuvěřitelnou rychlostí!

 

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin