7 příkladů porna skrytého v Disneyho animovaných filmech


Myslíte si, že Disneyho svět je mládeži přístupný? Ne, je plný sexu, penisů, rozkroků a bradavek.
Jako nevinní diváci jsme měli za to, že Disney je a vždy bude vůči svým divákům striktně asexuální. Internet už ale světu naservíroval pár důkazů o tom, že Disneyho animátorům občas uletí myšlenky i k nějakým těm čuňačinám. Sice je dnes zvlášť díky lidové tvořivosti těžké říct, co je a není pravda, u těchto kousků se ale poctivý divák nejednou pozastavil – v těchto animovaných pohádkách prostě sexuální podtext nečekáte. Ale mnozí ho tam tak jako tak vidí.

1.Erekce kněze – Malá mořská víla

Už u prvních slov „Dearly Beloved“ („Drazí svatebčané…“) se knězi očividně napnou v rozkroku kalhoty. Animátoři se bránili, že to jsou pouze jeho kolena. Ale my víme své.

2. Nahotinka v okně

Záchranáři Starší animovaný film ukazuje na jediný krátký okamžik v pozadí nahé ženské tělo. Dokonce to potvrdili i animátoři. Jde o první stránku Playboye – a jak se tam dostala? Byla tam už od počátku. A nikomu to ze začátku absolutně nevadilo, takže žena v pozadí zůstala i po znovuvydání filmu.

3. „Sex“ v oblacích – Lví král

Poté, co Simba padne únavou na zem, do vzduchu se vznese prach a na krátký okamžik zformuje jedno slovo. A doopravdy to tam je, i když to nejspíš ani jeden z animátorů nezamýšlel.

4. Jessica Rabbit naostro – Falešná hra s králíkem Rogerem

Krátký okamžik, kdy vnadná Jessica Rabbit vylétne z auta a zatočí se ve vzduchu, má dát očividně najevo to, že hlavní hrdinku animátoři nevybavili spodním prádlem.

Nebo ano? Podle magazínu Variety byly v oběhu kopie filmu, kde Jessica opravdu neměla spodní prádlo.

Pozdější edice ale už ukázaly animovanou krasavici s „zahalenou“.

5. Chlapácký palác – Malá mořská víla

Kdyby někdo blíže prozkoumal plakát k filmu Malé mořské víly, všiml by si zavádějícího tvaru jedné z věží podmořského paláce. Vypadá jako pevně ztopořený penis. To bohužel nikdo nepopře. A to se v celém širém moři tolik divili tomu, že byla ta malá víla tak poblázněná do kluků na souši…

6. Na co myslí kentaur – Herkules

Poté, co si Herkules podal u řeky obřího kentaura, obludě na hlavě vyroste boule pěkného falického tvaru. Spolu s jeho svraštělým obočím to vypadá, jako kdyby mu z hlavy trčel ztopořený penis s varlaty. Gratulujeme Disneyho animátorům, tohle protáhnout do filmu je totální majstrštyk.

7. Žena v kalhotkách – Lví král
Stejně jako Malá mořská víla si toho Lví král nastřádal víc. Tenhle plakát z roku 2002 je všehovšudy omyl, kterého se dopustili ilustrátoři. V horní části buď vidíte rozplývající se lví tvář, nebo dámské pozadí v červeném spodním prádle. Záleží na úhlu pohledu.
Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin