Arbolet


ARBOLET je anonymní internetový nástroj, který kromě možnosti bezpečného uložení prostředků v CZK či BTC poskytuje i vlastní platební bránu a platební procesor v rámci sítě Arbolet bez poplatků. Aktivním členům umožňujeme investovat do některých z našich výdělečných aktivit.


Arbolet.net (dříve Arbolet.cz) je česká BTC i Kč peněženka s několika nadstavbovými funkcemi. Celý koncept je zaměřen proti současnému bankovnímu, finančnímu i ideologickému systému.
Myšlenka
Jedná se o největší bitcoinovou i kryptoměnovou komunitu v ČR. Zástupce peněženky a jeden ze zakládajících členů vystupující pod jménem ARBX7 se vyjádřil takto: „Naším záměrem je vytvořit alternativní, ale stabilní mikroekonomický systém, který bude sloužit rozsáhlé komunitě členů. Postupně lidem dokazujeme, že banky nejsou jedinou cestou a také, jak se dá v dnešní době jednoduše pracovat s kryptoměnami, které jsou už celosvětově na vzestupu. Rozumíme tomu, že někteří lidé nemusí naší činnost prozatím chápat, ale jsme přesvědčeni, že Arbolet bude plně doceněn v dlouhodobější perspektivě. Doufáme, že tímto projektem nakonec probudíme z letargie celý náš český národ. “
Jejich zaměřením je omezit vliv stávajícího systému a vytvořit vlastní mikroekonomický systém, kde transakce probíhají v Bitcoinu s možností anonymních převodů a kde tedy stát nemá žádný nárok vybírat vysoké daně nebo do systému jinak zasahovat, tak jako to všichni dobře známe.

Funkce projektu
poskytuje účty vedené v BTC i CZK, je tedy možné využívat Arbolet účet namísto běžného bankovního účtu
bez poplatků – vklady, výběry i platby jsou zcela zdarma (jsou financovány z projektů)
aktuální informace ze světa Bitcoinu, největší bitcoin komunita v ČR, členi si vzájemně pomáhají, zkušenější členi se sami účastní výdělečných projektů, které generují zisk a pobírají za tuto činnost podíl.​

Věděli jste, že…?

Celý koncept vychází z deepwebu (deepweb je část internetu, na který nelze vstoupit z běžného internetového prohlížeče, nachází se zde přibližně 10x více informací, než na internetu, který běžně používáme – pozn. redakce), kde 7 zakládajících členů v roce 2011 začalo provozovat výdělečné projekty hodně rozmanitého zaměření.

Nyní se soustředí na podstatně více projektů a to nejen na deepwebu. Některé z nich jsou popsány na stránce Z našich projektů. Když jsme požádali jejich zástupce o podrobnější popis projektů, vyjádřil se takto: „O všech projektech se na stránkách nezmiňujeme. Angažujeme se mimo jiné i v projektech, které vydělávají právě díky tomu, že se o nich neví. Know-how není věc pro každého.“

Právo na interní informace tak mají pouze ti, kteří na projektech přímo spolupracují, což je logické. Těmto spolupracujícím náleží také právo na podíl ze zisku.

Přejít na web arbolet.net

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin