Jak stáhnout video


Bezplatná videa jsou stále více populární s dnešním internetem. Miliony lidí si rádi prohlíží videa z YouTube, Vimeo, Google Video, Dailymotion, Metacafe a jiné video webové stránky, které jsou zdrojem pro videoklipy, hudbu, filmy, zprávy, sport a mnohem více. Jediná slabina těchto stránek je, že je možné je sledovat pouze na internetu, ale nejsou ke stažení. Nicméně, někteří diváci se nespokojí se sledováním na prohlížeči, ale chtějí je mit stažené na PC.
Jak na to? Většina prohlížečů, Chrome, Fitefox či Opera podporují takzvané rozšíření (doplňky)(video downloadery). Ty si můžete v těchto prohlížečích naintalovat a s jejich pomocí videa stahovat.
Pokud nechcete a nebo váše rozšíření není schopno video stáhnout, můžete použít nějakou službu online.

link2save
link2save
Nejlepší stahování z Youtube a dalších webů
TubeOffline
TubeOffline
TubeOfline podporuje stahování ze stovky a více webových stránek
1. Je to zdarma, rychlé a snadné použití! 2. Převod videa do formátu MP4 / FLV / AVI bez instalace Registrace nebo Software!
3. Žádné další vyrovnávací paměť kvůli pomalému připojení k internetu. Konvertovat a stahovat videa online pro zobrazení na libovolném zařízení, a to i bez internetu.
4. Každý víkend přidáváme podporu pro nové populární video stránky! 5. 24/7 bezplatná podpora.
Co je TubeOffline?
Ne každý má vysokorychlostní internet a moderní prohlížeče. Prohlížení online videa může být bojem s pomalým internetovým nebo nekompatibilním prohlížečem.
TubeOffline je bezplatný přehrávač a konvertor médií, který vám pomůže převést jakékoli video do formátu MP4 / FLV / AVI
takže ji můžete zobrazit na libovolném zařízení offline a vychutnat si lepší zážitek ze sledování.
Download-Twitter-Videos

.

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin