Jedeš načerno?


Nevšední mobilní aplikace, která je určena všem černým pasažérům, jenž jezdí v městské hromadné dopravě zadarmo. Sleduje totiž pohyb revizorů.

FareBandit  aplikace se do mobilu musí stáhnout a mít samozřejmě připojení k internetové síti. Samotné ovládání je opravdu velmi jednoduché a využít můžete hned několik užitečných funkcí.

Jako první funkcí je přidání nového revizora, pokud o jeho pohybu víte. Díky tomu se o něj dozvědí i další uživatelé této aplikace. K dispozici je vám i celkový výpis revizorů v určitém městě. Zatím je možné tohoto pomocníka využít v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, Liberci, Hradci Králové nebo Zlíně a dalších českých i zahraničních měst. Chcete-li být automaticky upozornění na nově přidaného revizora, pak si tuto funkci lze aktivovat.

FareBandit přináší:

  • mobilní aplikace pro kontrolu pohybu revizorů MHD
  • využít lze v Brně, Praze, Plzni, Olomouci, Zlíně či Liberci
  • celkový výpis všech vložených revizorů
  • možnost komentování a poděkování na upozornění
  • automatické upozornění na nově přidaného revizora

V neposlední řadě můžete využít i tzv. peněženku, v níž lze vést přehled o financích, jež jste jízdou na černo ušetřili.

Zmínkou o této aplikaci samozřejmě nikoho k jízdě bez platného jízdního dokladu (jízdenky) nenabádáme. Doporučujeme vždy dodržovat platný jízdní řád.

FareBandit (android) ke stažení

FareBandit Webové stránky online

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin