Paris Jackson ukazuje prsa


Dcera Michaela Jacksona ukazuje prsa a říká, že je černoška
A taky začíná vypadat jako Miley Cyrus.

Určitě už jste párkrát slyšeli o dceři Michaela Jacksona, Paris Jackson. Jednak je sexy a jednak…eeeee, dobře, potřebujeme víc důvodů, proč bychom měli vědět o její existenci? Teda samozřejmě to je ještě silná a unikátní bytost, abychom pomasírovali na dušince taky případné feministky (víme, že tu jste).

 

 

Paris celkem úspěšně rozjíždí kariéru modelky, takže nafotila tuhle velmi estetickou reklamu na oblečení, kde jí velmi esteticky vykukují bradavky. A my se tak nějak cítíme povinni jí za to poděkovat. Bradavky prostě pokaždé polechtají na duši.

Ale abyste neřekli, že jsme primitivní hyeny, zabývající se většinu svého dne jenom kozi, zadky, návykovými látkami a masturbací, budeme se věnovat taky tomu, co Paris říká. Nedávno totiž měla rozhovor v časopise Rolling Stone a pověděla nám spoustu zajímavých věcí. Třeba, že jejího tátu zavraždili a není v tom jenom ten zabásnutý doktor, ale že tohle spiknutí sahá mnohem dál. Což je jasná věc, protože si nedovedeme představit nenáviděnější osoby než Usáma bin Ládina, Hitlera, Justina Biebera, Stalina a Michaela Jacksona. Dává to smysl.

Navíc se taky ohradila proti těm pomluvám, že Michael není její biologický otec. Michael jí totiž řekl, že její táta rozhodně je a že ona sama je navíc naprosto očividná černoška, takže normální člověkani nemůže pochybovat. Tak jo. Čím dýl se na ni díváme, tím víc pozorujeme takové ty typické nigga rysy, jako třeba plnější rty, širší nos, tmavé oči, tmavší kůže a…počkat, cože?

 

 

 

 

 

Eeee…jo. Černoška.

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin