Sex během magnetické rezonance


Vědci natáčeli sex během magnetické rezonance!
Video, které zachycuje snímky kopulujícího páru pořízené zobrazující technikou MRI (magnetická rezonance), jež se ve zdravotnictví používá ke zobrazení vnitřních orgánů. Toto video bylo pořízeno během výzkumu, který proběhl již před časem a zkoumal, zda je vůbec možné sexuální styk na MRI zachytit a zda je poloha orgánů při kopulaci taková, jak vědci předpokládali.

Dr. Pek Van Andel a jeho kolegové v roce 1999 poprvé zachytili pohlavní orgány muže a ženy během kopulace v – jak to odborně nazvali – chráněném prostředí. Což znamená, že páry vybrané pro výzkum souložily uvnitř přístroje, v němž je přibližně tolik místa jako v rakvi.

Účelem této „pozorovací studie“ bylo dle časopisu British Medical Journal zjistit, zda je možné zachytit mužské a ženské genitály tak, aby byly rozeznatelné. A také zkoumat, zda dosavadní předpoklady týkající se anatomie lidského těla během soulože a sexuálního vzrušení ženy jsou založeny na dohadech, nebo faktech.

I když výzkum proběhl již v roce 1999, video se na veřejnosti objevilo poprvé.
A co výzkumníci za pomoci osmi mileneckých párů vyzkoumali? Získaný obrazový materiál ukázal, že během soulože v „misionářské poloze“ má penis tvar bumerangu a celou 1/3 délky penisu tvoří jeho kořen. U ženy, která je sexuálně vzrušená a nesouloží, dochází ke zvednutí vagíny a přední stěna vagíny se prodlužuje. Děloha se při sexuálním vzrušení nezvětšuje.“ Na snímcích jsou sexuální orgány během soulože zřetelně vidět.

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin