Sexy tipy na Vánoční dárky pro partnera


Vánoce jsou časem dárků. A jeden můžete dát partnerovi i vy – zpestření v posteli. Uvidíte, že vánoční nečekanou změnu rozhodně uvítá. 

1. Zabalte se jako dárek

Na co kupovat drahé dárky, když se jako dáreček můžete zabalit sama! Pořiďte si širší a co nejdelší stuhu a omotejte ji kolem sebe. Nezapomeňte na velkou mašli! Stuha by samozřejmě měla vést přes intimní partie a partner vás musí osobně rozbalit. A takový dárek ho prostě musí dostat do nálady.

2. Sexy paní Santová

Chcete se stát na chvíli sexy Santicí? Štědrý večer je k tomu přímo ideální příležitostí. Dámský santovský sexy obleček seženete bez problémů a můžete v něm partnerovi rovnou předat vánoční nadílku. Anebo si překvapení nechat na večer do ložnice. V každém případě na vás bude moct oči nechat.

3. Přání na stromečku

Napište několik neslušných návrhů či úkolů a pověste je na stromeček ve vánočních koulích. Partner dostane za úkol je postupně sundávat. Kterou si vybere, tu realizujete. Dejte ale pozor, co napíšete. Musí jít o věci, které jste schopna splnit.

4. Hračka v punčoše

Inspirujte se americkým zvykem a dejte partnerovi jeden dárek do červené punčochy. Musí být osobní a sexy a mělo by jít o hračku, kterou v posteli využijete oba. Pozor jen na to, aby dárek našel jen partner a neviděl ho zbytek rodiny – hlavně děti. Večer, až všichni usnou, se můžete vydat hračku vyzkoušet.

5. Nejlepší cukroví

Víte, jaké je nejlepší vánoční cukroví? No přece vy sama! Připravte si ingredience a hurá na to. Čokoládová poleva, kterou kápnete na tělo, bude potřeba slízat. A vypít trochu vaječného koňaku? Proč ne třeba z vašeho pupíku! Velmi vděčná je šlehačka v lahvi. Nastříkejte ji kamkoli chcete a nechejte partnera, aby ji ochutnal. Hrátky s dobrotami jsou neuvěřitelně sexy!

6. Hrátky se svíčkami

Svíčky a nejrůznější světýlka k Vánocům neodmyslitelně patří. Využijte je i k postelovým radovánkám! A nemusí jít nutně o hrátky s voskem. Pomocí svíček můžete vytvořit nádhernou intimní atmosféru. Pokud nemáte krb, pak si jeho iluzi můžete vybudovat také s jejich pomocí a milovat se třeba na kožešině.

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin