Účtenková loterie


ÚČTENKOVKA
Účtenkovka je hra, ve které každý měsíc hrajete o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Účast v Účtenkovce je zdarma a vyhrát může každý, kdo si zaregistruje platnou účtenku. Čím více účtenek hráč zaregistruje, tím větší je jeho šance na výhru. Losujeme vždy 15. den následujícího měsíce, aby měl každý dost času všechny své účtenky, které v uplynulém měsíci získal, do slosování zaregistrovat. Losujeme pouze z aktivně zaregistrovaných účtenek, nikoliv z účtenek, které ihned po vystavení skončily v odpadkovém koši. Díky tomu zůstává vaše šance na výhru vysoká.
PROČ HRÁT ÚČTENKOVKU
Snad úplně každý z nás jde tu a tam nakupovat, zajde si někam do restaurace, nebo se třeba ubytuje v hotelu či penzionu. Víte přitom o nějaké jiné možnosti, která by vám dávala šanci vyhrát měsíc co měsíc milion korun nebo jednu z dalších více než 20 000 cen, aniž byste museli investovat byť jedinou korunu navíc?

A to není vše. Účtenková loterie je doplňkovou, ale neméně důležitou součástí elektronické evidence tržeb. Nepochybujeme, že vystavování účtenek za nákup se i díky Účtenkovce stane v České republice běžným a normálním. Když si od obchodníka přebíráte účtenku, zvyšujete tím efektivitu evidence tržeb a přispíváte k řádnému výběru daní v naší zemi. Se zavedením Účtenkovky se proto počítalo už od počátku příprav zákona o evidenci tržeb.
Jak pomocí mobilní aplikace rychle a bez registrace jednorázově zaregistrovat účtenku

Podle aktuálních průzkumů (např. STEM, Mastercard) by slosovatelnost účtenek k jejich přebírání motivovala až 70 % lidí. Účtenkovka se zkrátka vyplatí. Státní kase i občanům. Zapojte se do ní ještě dnes. Být mezi prvními se rozhodně vyplatí!

Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin