Výběr úchvatných 360° videí


Co jsou to 360 stupňová videa?   360° video je technologie tvorby panoramatických videí, ve kterých se současně snímají všechny směry.
Návod na prohlížení
Jak videa 360° prohlížet co nejsnadněji. Ve videu se lze rozhlížet do všech směrů, a proto můžete sledovat veškeré dění kolem. Plynulost a kvalita přehrávání je závislá především na rychlosti vašeho internetového připojení a výkonu počítače. Videa je možné přehrávat až v rozlišení 4K, zde je rychlé připojení a vysoce výkonný počítač nutností.
1.Rozhled do všech směrů
Ve videu se pohybujete jednoduše, kliknete levým tlačítkem myši kamkoliv do prostoru videa a pohybem myši měníte směr pohledu. Rozhlížet se můžete také za pomocí šipek na klávesnici.
2.Přiblížení
Přiblížit a oddálit video lze pomocí scrollovacího tlačítka myši.
3.Úhel pohledu
Vyzkoušejte různé pohledy kliknutím na kolečko v pravém dolním rohu videa. Svět ze všech úhlů tak budete sledovat například jako planetku Malého prince nebo skrz rybí oko.
4.Plynulost přehrávání
Videa se nejlépe přehrávají v prohlížeči Google Chrome. Plynulost přehrávání ovšem závisí také na rychlosti vašeho internetového připojení a výkonu počítače.
5.Kvalita videa
V pravém dolním rohu videa můžete měnit kvalitu přehrávání. Máte-li rychlé internetové připojení a výkonný počítač, zkuste si video přehrát v kvalitě až 4K.
6.Na videu je vážně vše.
Zastavte video a rozhlédněte se kolem. Nepropásněte žádný detail.
Obklopen divokými slony
Angel Falls, Venezuela
Ohrožené druhy
Černá díra
Kniha Džunglí
Look Through Mowgli’s Eyes – THE JUNGLE BOOK # 2 [360° Video] ★ The Best MOVIES to watch with KIDS ➨ http://bit.ly/Kids-Films ★Subscribe HERE and NOW ► http://bit.ly/TRAiLERS THE JUNGLE BOOK [360° Video] A Movie directed by Jon Favreau Cast : Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Christopher Walken, Ben Kingsley, Giancarlo Esposito, Lupita Nyong’o © 2016 – Disney
Sdílejte s přáteli
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin